FULLTECH UF15AC12-BTH Fläkt
SKU:
UF15AC12-BTH
MECHATRONICS UF15AC12-BTH Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$52,39
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | FULLTECH |
| Modell: | UF15AC12-BTH |
| Kraft: | 29/28W |
| Spänning: | 115V |
| Storlek: | 172 mm x 150 mm x 38 mm |
| AC/DC: | AC |
| Uppsägning: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
29/28W |
| Spänning |
115V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "FULLTECH UF15AC12-BTH Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
AVC DL08025R12U fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,89
SKU:
DL08025R12U
Ebmpapst K2E250-AH34-06 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$412,92
SKU:
K2E250-AH34-06
Ebmpapst K2S165-AA17-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$366,05
SKU:
K2S165-AA17-05
ADDA AA1281US-AW fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,53
SKU:
AA1281US-AW

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.