Axialfläkt UT125C
SKU:
UT125C
Royal UT125C fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$28,68
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Axiell |
| Modell: | UT125C |
| Kraft: | 15/14W |
| Spänning: | 200V |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Nuvarande: | 0.075/0.07A |
| AC/DC: | AC-fläktar |
| Uppsägning: | Stickproppsanslutning |
| Tillverkare: | Kunglig fläkt |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Axial UT125C Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 3615KL-05W-B50 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$15,50
SKU:
3615KL-05W-B50
ADDA AA1281US-AW fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,53
SKU:
AA1281US-AW
Ebmpapst R1G220-AB73-52 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$171,25
SKU:
R1G220-AB73-52
ebmpapst M4Q045-DA05-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,91
SKU:
M4Q045-DA05-01
ebm-papst 4650N fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$36,59
SKU:
4650N

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.