AVC DL08025R12U fläkt
SKU:
DL08025R12U
AVC DL08025R12U fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$3,89
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | AVC |
| Modell: | DL08025R12U |
| Spänning: | 12V |
| Storlek: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Typ av del: | FAN |
| Nuvarande: | 0.50A |
| Längd: | 80 mm |
| Bredd: | 80 mm |
| höjd: | 25 mm |
| Ledningar: | 4 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "AVC DL08025R12U Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ebmpapst M4Q045-DA05-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,91
SKU:
M4Q045-DA05-01
ebm-papst 4650N fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$36,59
SKU:
4650N
ROYAL UT626DG-TP Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$57,06
SKU:
UT626DG-TP
Ebmpapst K2S165-AA17-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$366,05
SKU:
K2S165-AA17-05
Ebmpapst K1G220-AB73-11 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$121,12
SKU:
K1G220-AB73-11

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.