Delta EFB0412HHD Fläkt
SKU:
EFB0412HHD
Ny fläkt EFB0412HHD
Kontakta oss för bulkpris
$3,89
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Delta Elektronik |
| Modell: | EFB0412HHD |
| Storlek: | 40 mm |
| Typ: | Axialfläkt utan borste |
| Typ av tryck: | 8,9 mmAq |
| Tillverkare: | Delta Elektronik |
| Längd: | 40 mm |
| Bredd: | 20 mm |
| Serie: | EFB |
| Buller: | 30,5 dBA |
| Lagertyp: | Boll |
| Höjd: | 40 mm |
| Hastighet: | 8200 VARV PER MINUT |
| Produktkategori: | DC-fläktar |
| Strömförsörjningsspänning för drift: | 12 VDC |
| Luftflöde: | 9,43 CFM |
| Effektklassning: | 1.2 W |
| Material för hölje: | Plast |
| Typ av avslutning: | Ledningsnät |
| Nuvarande typ: | DC |
| Förpackning: | Bulk |
| Fabriksförpackning Kvantitet: | 336 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
30,5 dBA |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta EFB0412HHD Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Axial 2806KL-04W-B56 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$13,15
SKU:
2806KL-04W-B56
Ebmpapst R1G220-AB73-52 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$171,25
SKU:
R1G220-AB73-52
Ebmpapst S4E300-AS72-45 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$171,25
SKU:
S4E300-AS72-45
XINRUILIAN RAH2260B1-C Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$61,85
SKU:
RAH2260B1-C
ebm-papst W2E143-AB09-01 fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$99,31
SKU:
W2E143-AB09-01

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.