Delta BSB05505HP Fläkt
SKU:
BSB05505HP
Delta BSB05505HP Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$3,23
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | DELTA |
| Modell: | BSB05505HP |
| Spänning: | 5V |
| Typ av del: | Fläkt för kylning |
| Nuvarande: | 0.40A |
| Längd: | 55 |
| Bredd: | 55 |
| höjd: | 5 |
| Ledningar: | 4 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
5V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta BSB05505HP Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
XINRUILIAN RAH2260B1-C Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$61,85
SKU:
RAH2260B1-C
Ebm-papst R2E220-AA40-B8 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$82,62
SKU:
R2E220-AA40-B8
Axial 4715PS-20T-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$17,84
SKU:
4715PS-20T-B30
Ebmpapst K1G220-AB73-11 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$121,12
SKU:
K1G220-AB73-11
NMB 3110RL-04W-B79 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$8,08
SKU:
3110RL-04W-B79

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.