Orion OD6025-24HB01A Fläkt
SKU:
OD6025-24HB01A
Orion Fans OD6025-24HB01A DC-fläkt fyrkant 24V 0,15A 60x60x25mm 24CFM 3,5W 35dBA 4500RPM Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$14,18
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD6025-24HB01A |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 25 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 2,4 x 2,4 tum ; 60 x 60 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 25 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.15 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -10 ¡ãC |
| Bullernivå: | 30 dBA |
| Effektklassning: | 3.5 W |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| RPM: | 3975 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD6025-serien |
| Särskilda egenskaper: | Open Collector Tach-utgång |
| Storlek: | 2,36 x 1 (60 x 25) In. (mm) |
| Hastighet: | 4500 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,22 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 0,14 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
30 dBA |
| Luftflöde |
25 CFM |
| Kraft |
3.5 W |
| Spänning |
24 V |
| Varvtal per minut |
4500 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD6025-24HB01A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.