Orion OD9225-12HSS fläkt
SKU:
OD9225-12HSS
Orion Fans OD9225-12HSS DC-fläkt fyrkant 12V 92x92x25mm 52CFM 35dBA 2,9W 2900RPM Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$8,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD9225-12HSS |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 60,2 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,6 x 3,6 tum ; 92 x 92 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Förseglad hylsa |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.25 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -10 ¡ãC |
| Bullernivå: | 38 dBA |
| Effektklassning: | 2.9 W |
| Rotation: | CCW-examen(er) |
| RPM: | 3275 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD9225-SS-serien |
| Storlek: | 3,6 x 1 (92 x 25) tum (mm) |
| Hastighet: | 2900 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,25 tum (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 0,18 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
38 dBA |
| Luftflöde |
60,2 CFM |
| Kraft |
2.9 W |
| Spänning |
12 V |
| Varvtal per minut |
2900 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD9225-12HSS Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.