Orion OD8032-24HBIP69K Fläkt
SKU:
OD8032-24HBIP69K
Orion Fans OD8032-24HBIP69K DC-fläkt IP69K 80x80x32mm 24VDC Dual Ball 0,33A 6000RPM 77CFM Ledningstråd
Kontakta oss för bulkpris
$37,33
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD8032-24HBIP69K |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 77 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,2 x 3,2 tum ; 80 x 80 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,3 tum; 32 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 50 dBA |
| RPM: | 5900 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD8032-IP69K-serien |
| Statiskt tryck: | 0,73 In (H2O) |
| Vikt: | 0,26 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
50 dBA |
| Luftflöde |
77 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD8032-24HBIP69K Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.