Orion OD1225-24HBXE02A Fläkt
SKU:
OD1225-24HBXE02A
Orionfläktar OD1225-24HBXE02AFan 24VDC 120x120x25mm 21W 0,85A 133,8CFM 55,2dBA Alarm XE-serien
Kontakta oss för bulkpris
$22,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD1225-24HBXE02A |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 133,8 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 25 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 55,2 dBA |
| RPM: | 4950 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD1225-XE-serien |
| Särskilda egenskaper: | Larmutgång med öppen kollektor |
| Statiskt tryck: | 0,75 tum (H2O) |
| Vikt: | 0,35 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
55,2 dBA |
| Luftflöde |
133,8 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD1225-24HBXE02A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.