Orion OD1225-12HBVXE Fläkt
SKU:
OD1225-12HBVXE
Orion Fläktar OD1225-12HBVXEFläkt Vane Axial 12VDC 120x120x25mm 16,8W 1,40A 158,7CFM 57,3dBA VXE-serien
Kontakta oss för bulkpris
$29,30
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD1225-12HBVXE |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 158,7 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 25 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 57,3 dBA |
| RPM: | 4000 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD1225-VXE-serien |
| Statiskt tryck: | 0,49 In (H2O) |
| Vikt: | 0,45 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
57,3 dBA |
| Luftflöde |
158,7 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD1225-12HBVXE Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.