Orion OD1225-24HBXE01A Fläkt
SKU:
OD1225-24HBXE01A
Orion Fans OD1225-24HBXE01AFan 24VDC 120x120x25mm 21W 0,85A 133,8CFM 55,2dBA Tach XE Series
Kontakta oss för bulkpris
$23,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD1225-24HBXE01A |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 133,8 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 25 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 55,2 dBA |
| RPM: | 4950 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD1225-XE-serien |
| Särskilda egenskaper: | Open Collector Tach-utgång |
| Statiskt tryck: | 0,75 tum (H2O) |
| Vikt: | 0,35 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
55,2 dBA |
| Luftflöde |
133,8 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD1225-24HBXE01A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.