sunon MB40101V2-000U-A99 Fläkt
SKU:
MB40101V2-000U-A99
SUNON MB40101V2-000U-A99 12V 0,96W 2trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$10,32
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sunon |
| Modell: | MB40101V2-000U-A99 |
| Varvtal (RPM): | 5800 VARV PER MINUT |
| Typ: | Röraxial |
| Buller: | 27,0 dB(A) |
| Luftflöde: | 7,0 CFM (0,196m?/min) |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Bredd: | 10,00 mm |
| Funktioner: | Automatisk omstart |
| Serie: | MagLev? MB |
| Statiskt tryck: | 0,110 i H2O (27,4 Pa) |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 40X10MM 12VDC LEDNING |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 40 mm L x 40 mm H |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Vapo-bärande? |
| Godkännanden: | CE, CUR, TUV, UL |
| Effekt (watt): | 960mW |
| Nuvarande betyg: | 0.080A |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
27,0 dB(A) |
| Luftflöde |
7,0 CFM (0,196m?/min) |
| Varvtal per minut |
5800 VARV PER MINUT |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon MB40101V2-000U-A99 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.