Micronel F41MM-012XK-9 Fläkt
SKU:
F41MM-012XK-9
F41MM-012XK-9 Micronel 12 V DC Axialfläkt 41 x 41 x 12 mm 7,5 m?/h 756 mW
Kontakta oss för bulkpris
$33,54
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Micronel |
| Modell: | F41MM-012XK-9 |
| Varvtal (RPM): | 5000 rpm |
| Luftflöde: | 7,5 m?/h |
| Bredd: | 41 mm |
| Höjd: | 41 mm |
| Attribut: | Värde |
| Mått: | 41 x 41 x 12 mm |
| Matningsspänning: | 12 V likström |
| AC- eller DC-drift: | DC |
| Strömförbrukning: | 756mW |
| Djup: | 12 mm |
| Bullernivå: | 18dB |
| Maximal strömstyrka: | 80 mA |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Luftflöde |
7,5 m?/h |
| Varvtal per minut |
5000 rpm |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Micronel F41MM-012XK-9 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.