Sunon Fans EE40201S3-1000U-999 Fläkt
SKU:
EE40201S3-1000U-999
Sunon Fläktar EE40201S3-1000U-999
Kontakta oss för bulkpris
$18,21
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sunon Fans |
| Modell: | EE40201S3-1000U-999 |
| Luftflöde: | 6,3 CFM (178 l/min) |
| Bullernivå: | 16,5 dBA |
| Ungefärlig storlek: | 1,6 x 1,6 tum (40 x 40 mm) |
| Ungefärlig tjocklek: | 20 mm (0,8 tum) |
| Spänningsklassning: | 12 VDC |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Uppsägning | |
| Luftflöde |
6,3 CFM (178 l/min) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sunon Fans EE40201S3-1000U-999 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.