sunon KD2406PKB2 Fläkt
SKU:
KD2406PKB2
SUNON KD2406PKB2 24V 1,7W 2-trådig fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$15,49
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | KD2406PKB2 |
| Kraft: | 1.7W |
| Spänning: | 24V |
| Storlek: | 60 mm x 60 mm x 20 mm |
| Typ av del: | FAN |
| Längd: | 60 mm |
| Bredd: | 60 mm |
| höjd: | 20 mm |
| Ledningar: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
1.7W |
| Spänning |
24(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon KD2406PKB2 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.