sunon KD2408PTB1 Fläkt
SKU:
KD2408PTB1
SUNON KD2408PTB1 24V 0,07A 1,7W 2trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$6,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | KD2408PTB1 |
| Kraft: | 1.7W |
| Spänning: | 24V |
| Storlek: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Typ av del: | FAN |
| Längd: | 80 mm |
| Bredd: | 80 mm |
| höjd: | 25 mm |
| Ledningar: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
1.7W |
| Spänning |
24(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon KD2408PTB1 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.