sunon GM2404PKVX-A Fläkt
SKU:
GM2404PKVX-A
SUNON GM2404PKVX-A 24V 1,7W 3-trådig fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$5,91
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | GM2404PKVX-A |
| Kraft: | 1.7W |
| Spänning: | 24V |
| Storlek: | 40 mm x 40 mm x 20 mm |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 3 trådar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
1.7W |
| Spänning |
24(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon GM2404PKVX-A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.