Commonwealth FP-108CX-S1-B Fläkt
SKU:
FP-108CX-S1-B
COMMONWEALTH FP-108CX-S1-B 220/240V 0,18/0,16A 27/24W Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$65,90
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | COMMONWEALTH |
| Modell: | FP-108CX-S1-B |
| Kraft: | 27/24W |
| Spänning: | 220/240V |
| Storlek: | 150 mm mm x 160 mm mm x 38 mm mm |
| Typ av del: | Fläkt för kylning |
| Nuvarande: | 0.18/0.16A |
| Längd: | 160 mm |
| Bredd: | 150 mm |
| höjd: | 38 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
27/24W |
| Spänning |
220/240(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "commonwealth FP-108CX-S1-B Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.