HUITONG HT-A12038D220 Fläkt
SKU:
HT-A12038D220
HUI TONG HT-A12038D220 220-240V 0,1/0,16A 2 trådar Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$12,50
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | HUI TONG |
| Modell: | HT-A12038D220 |
| Spänning: | 220-240V |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Typ av del: | Kylfläkt, värmefläkt, serverfläkt, datorfläkt, industrifläkt |
| Nuvarande: | 0.1/0.16A |
| AC/DC: | AC |
| Uppsägning: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
220/240(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "HUITONG HT-A12038D220 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.