ROTARY FAN FP-108X Fläkt
SKU:
FP-108X
ROTARY FAN FP-108X 220/240V 0,12/0,11A 18/16W 2 trådar Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$29,82
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ROTARY FAN |
| Modell: | FP-108X |
| Kraft: | 18/16W |
| Spänning: | 220/240V |
| Storlek: | 120 mm mm x 120 mm mm x 25 mm mm |
| Typ av del: | Fläkt för kylning |
| Nuvarande: | 0.12/0.11A |
| Längd: | 120 mm |
| Bredd: | 120 mm |
| höjd: | 25 mm |
| Ledningar: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
18/16W |
| Spänning |
220/240(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ROTARY FAN FP-108X Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.