ebm-papst 4414F-RS0 Fläkt
SKU:
4414F-RS0
ebm-papst 4414F-RS0 DC-fläkt 24V 119x119x25mm 100,1CFM 43dBA 5W 2900RPM Anslutning
Kontakta oss för bulkpris
$35,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 4414F-RS0 |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 100 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum ; 119 x 119 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 60 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -20 ¡ãC |
| Bullernivå: | 43 dBA |
| Effektklassning: | 5 W |
| Serie: | Plug and Play-serien |
| Storlek: | 4,69 x 1 (119 x 25) tum (mm) |
| Hastighet: | 2900 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | Ansluten |
| Typ: | Fyrkant |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst 4414F-RS0 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.