ebm-papst 5900 Fläkt
SKU:
5900
ebm-papst 5900 AC-fläkt 115V 127x127x 38mm 121.2CFM 17W 46dBA Plintar
Kontakta oss för bulkpris
$6,89
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 5900 |
| Fläkttyp: | AC |
| Spänningsklassning: | 115 V |
| Luftflöde: | 121 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 5 x 5 tum ; 127 x 127 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,5 tum ; 38 mm |
| Lagertyp: | Sintec |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Frekvens: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Material: | Metall |
| Maximal driftstemperatur: | 55 ¡ãC |
| Bullernivå: | 46 dBA |
| Effektklassning: | 17 W |
| Rotation: | CCW-examen(er) |
| Serie: | 5900-serien |
| Storlek: | 5 x 1,5 (127 x 38) In. (mm) |
| Uppsägning: | Plintar |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 1,25 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
46 dBA |
| Luftflöde |
121 CFM |
| Kraft |
17 W |
| Spänning |
115 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst 5900 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.