ebm-papst 9956 Fläkt
SKU:
9956
ebm-papst 9956 AC-fläkt 230V 120x120x25mm 68,9CFM 14W 37dBA 2450RPM Terminaler
Kontakta oss för bulkpris
$19,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 9956 |
| Fläkttyp: | AC |
| Spänningsklassning: | 230 V |
| Luftflöde: | 68,9 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum ; 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Frekvens: | 50 Hz |
| Material: | Metall |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Bullernivå: | 37 dBA |
| Effektklassning: | 14 W |
| Rotation: | CCW-examen(er) |
| Serie: | 9900-serien |
| Storlek: | 4,7 x 1 (120 x 25) tum (mm) |
| Hastighet: | 2450 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | Plintar |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 0,72 kg |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst 9956 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.