Ebmpapst D2E146-AP47-C3 Fläkt
SKU:
D2E146-AP47-C3
Ebmpapst D2E146-AP47-C3 Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$200,92
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | EBMPAPST |
| Modell: | D2E146-AP47-C3 |
| Kraft: | 300/330W |
| Spänning: | 230V |
| Typ: | Fläkt |
| Nuvarande: | 1.31/1.45A |
| Frekvens: | 50/60HZ |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
300/330W |
| Spänning |
230(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Ebmpapst D2E146-AP47-C3 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Ebmpapst DV4600-492 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$47,86
SKU:
DV4600-492
ADDA AD0824HB-D71 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,46
SKU:
AD0824HB-D71
Pfannenberg FAN1738-C Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$37,20
SKU:
FAN1738-C
Ebmpapst S4E300-AS72-45 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$171,25
SKU:
S4E300-AS72-45
ebm-papst 4650N fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$36,59
SKU:
4650N

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.