Axial AD1212UB-F51 Fläkt
SKU:
AD1212UB-F51
ADDA AD1212UB-F51 fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$13,34
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Axiell |
| Modell: | AD1212UB-F51 |
| Kraft: | 7.44W |
| Spänning: | 12V |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Nuvarande: | 620 mA |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Tillverkare: | ADDA |
| Varvtal (RPM): | 3200 |
| Luftflöde: | 120,109 CFM (3,401 m³/min) |
| Lager: | Boll |
| Serie: | AD12025 |
| Buller: | 48 dBA |
| Ram_material: | Plast |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
48 dBA |
| Luftflöde |
120,109 CFM (3,401 m³/min) |
| Kraft |
7.44W |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
3200 |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Axial AD1212UB-F51 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 3110RL-04W-B79 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$8,08
SKU:
3110RL-04W-B79
Ebmpapst K1G220-AB73-11 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$121,12
SKU:
K1G220-AB73-11
Ebmpapst K2E250-AH34-06 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$412,92
SKU:
K2E250-AH34-06
Ebm-papst R2E220-AA40-B8 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$82,62
SKU:
R2E220-AA40-B8
AVC DL08025R12U fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,89
SKU:
DL08025R12U
Ebmpapst K2S165-AA17-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$366,05
SKU:
K2S165-AA17-05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.