Axial 3110KL-05W-B50 Fläkt
SKU:
3110KL-05W-B50
NMB 3110KL-05W-B50 Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$30,88
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Axiell |
| Modell: | 3110KL-05W-B50 |
| Spänning: | 24V |
| Storlek: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Nuvarande: | 0.15A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Tillverkare: | NMB |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
24(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Axial 3110KL-05W-B50 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 3110RL-04W-B79 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$8,08
SKU:
3110RL-04W-B79
NMB 3615KL-05W-B50 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$15,50
SKU:
3615KL-05W-B50
ADDA AD0824HB-D71 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,46
SKU:
AD0824HB-D71
Ebmpapst K1G220-AB73-11 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$121,12
SKU:
K1G220-AB73-11
ebm-papst R2E220-RB06-01 fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$102,33
SKU:
R2E220-RB06-01
ebm-papst 5656S fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,63
SKU:
5656S

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.