Omron R89F-MS0938LP Fläkt
SKU:
R89F-MS0938LP
R89F-MS0938LP Omron 240 V ac AC Axialfläkt 92 x 92 x 38mm 1,18m³/min 3W
Kontakta oss för bulkpris
$95,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Modell: | R89F-MS0938LP |
| Tillverkare: | Omron |
| Bredd: | 92 mm |
| Luftflöde: | 1,18m³/min |
| Attribut: | Värde |
| Mått: | 92 x 92 x 38 mm |
| Matningsspänning: | 100 鈫?240 V växelström |
| AC- eller DC-drift: | AC |
| Höjd: | 38 mm |
| Strömförbrukning: | 3W |
| Djup: | 92 mm |
| Bullernivå: | 33dB |
| Maximal strömstyrka: | 60 mA |
| Kurvans riktning: | Framåt |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Luftflöde |
1,18m³/min |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Omron R89F-MS0938LP Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.