Omron R89F-MS0938HP Fläkt
SKU:
R89F-MS0938HP
R89F-MS0938HP Omron 240 V ac AC Axialfläkt 92 x 92 x 38mm 1,5m³/min 4,5W
Kontakta oss för bulkpris
$1,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Modell: | R89F-MS0938HP |
| Tillverkare: | Omron |
| Bredd: | 92 mm |
| Luftflöde: | 1,5 m³/min |
| Attribut: | Värde |
| Mått: | 92 x 92 x 38 mm |
| Matningsspänning: | 100 鈫?240 V växelström |
| AC- eller DC-drift: | AC |
| Höjd: | 38 mm |
| Strömförbrukning: | 4.5W |
| Djup: | 92 mm |
| Bullernivå: | 40dB |
| Maximal strömstyrka: | 80 mA |
| Kurvans riktning: | Framåt |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Luftflöde |
1,5 m³/min |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Omron R89F-MS0938HP Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.