Ebmpapst R3G280-AH33-31 Fläkt
SKU:
R3G280-AH33-31
Ebmpapst R3G280-AH33-31 48V 2,8A 135W fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$207,67
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Ebmpapst |
| Modell: | R3G280-AH33-31 |
| spänning: | 48V |
| Nuvarande: | 2.8A |
| Kraft: | 135W |
| AC/DC: | DC |
| Storlek: | 280 mm x 280 mm x 33 mm |
Package size: 32*32*19cm
Packing weight: 3.5KG
Gross weight: 4KG
Specifikation
Översikt
| Vikt | 4 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
135W |
| Spänning |
48V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Ebmpapst R3G280-AH33-31 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.