MULTICOMP MC23266 Fläkt
SKU:
MC23266
MULTICOMP MC23266 220/240V 50/60HZ 0,24/0,27A Fläkt med uttagsanslutning ersättare
Kontakta oss för bulkpris
$231,67
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | MULTICOMP |
| Modell: | MC23266 |
| spänning: | 220-240V |
| Typ: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.24/0.27A |
| Buller: | 60 dBA |
| Luftflöde: | 850 CFM (24,069 m?/min) |
| AC/DC: | AC-fläktar |
| Storlek: | 254 mm x 254 mm x 89 mm |
| Lager: | Boll |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "MULTICOMP MC23266 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.