Orion OD8032-24LB Fläkt
SKU:
OD8032-24LB
Orion Fans OD8032-24LB DC Fläkt Fyrkant 80x80x32mm 24VDC Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$14,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD8032-24LB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 40 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,1 x 3,1 tum ; 80 x 80 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,3 tum ; 32 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 30 dBA |
| RPM: | 2950 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD8032-serien |
| Statiskt tryck: | 0,28 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 0,24 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
30 dBA |
| Luftflöde |
40 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD8032-24LB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.