Orion OD8032-12MB fläkt
SKU:
OD8032-12MB
Orion Fans OD8032-12MB DC Fläkt Fyrkant 80x80x32mm 12VDC Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$11,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD8032-12MB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 5 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,1 x 3,1 tum ; 80 x 80 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,3 tum ; 32 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 37 dBA |
| RPM: | 3575 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD8032-serien |
| Statiskt tryck: | 0,24 tum (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 0,24 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
37 dBA |
| Luftflöde |
5 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD8032-12MB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.