Orion OD3510-12LLB Fläkt
SKU:
OD3510-12LLB
Orion Fans OD3510-12LLB DC Fläkt Fyrkant 35x35x10mm 12VDC Ledningar Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$19,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD3510-12LLB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 2,9 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 1,4 x 1,4 tum ; 35 x 35 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,4 tum ; 10 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 20,5 dBA |
| RPM: | 4500 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD3510-serien |
| Statiskt tryck: | 0,04 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 0,02 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
20,5 dBA |
| Luftflöde |
2,9 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD3510-12LLB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.