Orion OD127-48HHBXC Fläkt
SKU:
OD127-48HHBXC
Orion Fans OD127-48HHBXC Fläkt DC 48V 127X38mm 193CFM
Kontakta oss för bulkpris
$20,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD127-48HHBXC |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 48 V |
| Luftflöde: | 193 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 5 x 5 tum ; 127 x 127 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,5 tum ; 38 mm |
| Serie: | OD127-serien |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luftflöde |
193 CFM |
| Spänning |
48 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD127-48HHBXC Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.