Orion OD180APL-24HB Fläkt
SKU:
OD180APL-24HB
Orion Fans OD180APL-24HB DC-fläkt fyrkant 24V 0,97A 180x180x65mm 450CFM 24W 62dBA 2800RPM Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$47,47
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD180APL-24HB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 460 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 7,1 x 7,1 tum ; 180 x 180 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 2,6 tum ; 66 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.97 A |
| Material: | Gjuten aluminium |
| Maximal driftstemperatur: | 80 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -25 ¡ãC |
| Bullernivå: | 65,2 dBA |
| Effektklassning: | 24 W |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| RPM: | 3375 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD180APL-serien |
| Storlek: | 7,1 x 2,6 (180 x 65) tum (mm) |
| Hastighet: | 2800 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 1,1 tum (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 3,2 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
65,2 dBA |
| Luftflöde |
460 CFM |
| Kraft |
24 W |
| Spänning |
24 V |
| Varvtal per minut |
2800 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD180APL-24HB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.