Orion OA172SAP-11-1TBXC(SF) Fläkt
SKU:
OA172SAP-11-1TBXC(SF)
Orion Fans OA172SAP-11-1TBXC(SF) AC-fläkt Salt dimma 172x150x55mm 115VAC 38W 3400RPM 293CFM 60dB Terminal
Kontakta oss för bulkpris
$97,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OA172SAP-11-1TBXC(SF) |
| Fläkttyp: | AC |
| Spänningsklassning: | 115 V |
| Luftflöde: | 293 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 6,7 x 5,9 tum ; 172 x 150 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 2,2 tum ; 56 mm |
| Lagertyp: | Dubbel boll |
| Konfiguration: | Obundna |
| Nuvarande betyg: | 0.34 A |
| Material: | Gjuten aluminium |
| Bullernivå: | 60 dBA |
| Effektklassning: | 38 W |
| Serie: | OA172SAP-serien |
| Hastighet: | 3400 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,9 i H2O (224 Pa) Pa |
| Uppsägning: | Plintar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
60 dBA |
| Luftflöde |
293 CFM |
| Kraft |
38 W |
| Spänning |
115 V |
| Varvtal per minut |
3400 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OA172SAP-11-1TBXC(SF) Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.