sunon MC25101V1-D00U-A99 Fläkt
SKU:
MC25101V1-D00U-A99
SUNON MC25101V1-D00U-A99 12V 1,2W 2-trådig fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$8,69
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | MC25101V1-D00U-A99 |
| spänning: | 12V |
| Typ: | Fläkt för kylning |
| Kraft: | 1.2W |
| Längd: | 25 |
| Bredd: | 25 |
| Höjd: | 10 |
| Trådar eller storlek: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
1.2W |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon MC25101V1-D00U-A99 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.