sunon KDE2409PTB1 Fläkt
SKU:
KDE2409PTB1
SUNON KDE2409PTB1 24V 3,6W 2trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$6,11
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | KDE2409PTB1 |
| spänning: | 24V |
| Typ: | Fläkt för kylning |
| Kraft: | 3.6W |
| Längd: | 90 |
| Bredd: | 90 |
| Höjd: | 25 |
| Trådar eller storlek: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
3.6W |
| Spänning |
24(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon KDE2409PTB1 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.