MULTICOMP MC19672 Fläkt
SKU:
MC19672
MULTICOMP MC19672 240V 70mA Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$37,99
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | MULTICOMP |
| Modell: | MC19672 |
| spänning: | 240V |
| Typ: | Axiell |
| Nuvarande: | 70 mA |
| Buller: | 39 dBA |
| Luftflöde: | 29 CFM (0,821 m?/min) |
| AC/DC: | AC-fläktar |
| Storlek: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Lager: | Ärm |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "MULTICOMP MC19672 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.