Ebmpapst 3412NGLE Fläkt
SKU:
3412NGLE
EBM-Papst 3412NGLE 12V 1,1W 2trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$27,85
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | EBM-Papst |
| Modell: | 3412NGLE |
| spänning: | 12V |
| Typ: | Axiell |
| Kraft: | 1.1W |
| Buller: | 23 dBA |
| Luftflöde: | 35,9 CFM (1,017 m?/min) |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Storlek: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Serie: | 3400N |
| Ram_material: | Polybutylentereftalat |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Uppsägning | |
| Buller |
23 dBA |
| Luftflöde |
35,9 CFM (1,017 m?/min) |
| Kraft |
1.1W |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Ebmpapst 3412NGLE Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.