JAMICON JF0825B2SR-R Fläkt
SKU:
JF0825B2SR-R
JF0825B2SR-R JAMICON 8025 Fläkt 24V 0,17A 2trådar
Kontakta oss för bulkpris
$9,68
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Modell: | JF0825B2SR-R |
| Spänning: | 24V |
| Storlek: | 8CM |
| Typ: | Fläkt |
| Nuvarande: | 0.17A |
| Tillverkare: | JAMICON |
| kablar: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
24(V) |
| Original |
Ersättare |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "JAMICON JF0825B2SR-R Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.