Ebmpapst A2E250-AN35-05 Fläkt
SKU:
A2E250-AN35-05
ebmpapst A2E250-AN35-05 230V 50/60Hz 0,40/0,48A 95/110W 2000/1850 RPM Fläkt (A2E250-AL06-01)
Kontakta oss för bulkpris
$367,84
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | EBMPAPST |
| Modell: | A2E250-AN35-05 |
| Kraft: | 95/110W |
| Spänning: | 230V |
| Typ: | Fläkt |
| Nuvarande: | 0.40/0.48A |
| Frekvens: | 50/60 Hz |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 2 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
95/110W |
| Spänning |
230(V) |
| Original |
Ersättare |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Ebmpapst A2E250-AN35-05 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.