Cooltron FBD5015B05W3-81-2N fan
SKU:
FBD5015B05W3-81-2N
Fan Blower 5VDC Square/Rounded – 50mm L x 50mm H Ball 2.4 CFM (0.067m³/min) 2 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$19,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | FBD5015B05W3-81-2N |
| Buller: | 26,6dB(A) |
| Luftflöde: | 2,4 CFM (0,067 m³/min) |
| Effekt (watt): | 500 mW |
| Spänning - Nominell: | 5 VDC |
| RPM: | 3500 VARV/MIN |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | Cooltron |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig/rund - 50 mm L x 50 mm H |
| Bredd: | 15,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,201 i H2O (50,1 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Fläkt |
| Funktioner: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, cUL, TUV, UL |
| Vikt: | 24,04 g (0,053 lb) |
| Serie: | 81 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.100A |
| Spänningsintervall: | 4 ~ 5,5 VDC |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Material - Blad: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Livslängd @ Temp: | 80000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Blower 5VDC Square/Rounded – 50mm L x 50mm H Ball 2.4 CFM (0.067m³/min) 2 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
26,6dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Cooltron FBD5015B05W3-81-2N fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.