Cooltron FBD1232B48W5-81-2R fan
SKU:
FBD1232B48W5-81-2R
Fan Blower 48VDC Square/Rounded – 120mm L x 120mm H Ball 34.3 CFM (0.960m³/min) 2 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$26,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | FBD1232B48W5-81-2R |
| Buller: | 50,7dB(A) |
| Luftflöde: | 34,3 CFM (0,960 m³/min) |
| Effekt (watt): | 11.52 W |
| Spänning - Nominell: | 48 VDC |
| RPM: | 2500 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | Cooltron |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig/rund - 120 mm L x 120 mm H |
| Bredd: | 32,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,650 i H2O (161,9 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Fläkt |
| Funktioner: | Automatisk omstart |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | cUL, TUV, UL |
| Vikt: | 0.687 lb (311.62 g) |
| Serie: | 81 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.240A |
| Spänningsintervall: | 24 ~ 52.8VDC |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Material - Blad: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Livslängd @ Temp: | 80000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Blower 48VDC Square/Rounded – 120mm L x 120mm H Ball 34.3 CFM (0.960m³/min) 2 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
50,7dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Cooltron FBD1232B48W5-81-2R fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.