ebmpapst D3G146-HQ13-34 Fläkt
SKU:
D3G146-HQ13-34
Kontakta oss för bulkpris
$359,71
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ebm-papst |
| Luftflöde: | 1080m?/h |
| Bredd: | 220 mm |
| Höjd: | 216 mm |
| Serie: | D3G146 |
| Attribut: | Värde |
| Mått: | 216 x 220 x 199 mm |
| Matningsspänning: | 230 V |
| AC- eller DC-drift: | AC |
| Djup: | 199 mm |
| Fläkthastighet: | 2400 varv/min |
| Kurvans riktning: | Framåt |
| Tillverkare: | ebm-papst |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luftflöde |
1080m?/h |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst D3G146-HQ13-34 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.