ebmpapst 4114NU Fläkt
SKU:
4114NU
Kontakta oss för bulkpris
$94,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | EBM-Papst |
| Buller: | 48,5 dBA |
| Spänning:: | 24V |
| Kraft: | 5W |
| Varvtal (RPM): | 3200 |
| Luftflöde: | 105,9 CFM (2,99 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | 4100NU |
| Blad_material: | Polyamid (PA), glasfiberförstärkt |
| Ram_material: | Aluminium |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Tillverkare: | EBM-Papst |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
48,5 dBA |
| Luftflöde |
105,9 CFM (2,99 m?/min) |
| Kraft |
5W |
| Spänning |
24(V) |
| Varvtal per minut |
3200 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst 4114NU Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.