Ebmpapst R3G220-RC09-08 fläkt
SKU:
R3G220-RC09-08
Ebmpapst R3G220-RC09-08 Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$139,90
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Ebmpapst |
| Modell: | R3G220-RC09-08 |
| Kraft: | 51W |
| Spänning: | 200-240V |
| Storlek: | 220 mm x 220 mm x mm |
| Nuvarande: | 0.47A |
| AC/DC: | AC |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
51W |
| Spänning |
200/240V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Ebmpapst R3G220-RC09-08 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 3615KL-05W-B50 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$15,50
SKU:
3615KL-05W-B50
ebm-papst W2E143-AB09-01 fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$99,31
SKU:
W2E143-AB09-01
Ebm-papst R2E220-AA40-B8 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$82,62
SKU:
R2E220-AA40-B8
NMB 3110RL-04W-B79 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$8,08
SKU:
3110RL-04W-B79
ebm-papst 5656S fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,63
SKU:
5656S
Ebmpapst DV4600-492 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$47,86
SKU:
DV4600-492

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.