Axial DV4114/2N fläkt
SKU:
DV4114/2N
EBMPAPST DV4114/2N Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$27,22
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Axiell |
| Modell: | DV4114/2N |
| Kraft: | 20.5W |
| Spänning: | 24V |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Nuvarande: | 850 mA |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 3 trådar |
| Tillverkare: | EBM-Papst |
| Luftflöde: | 164,8 CFM (4,667 m³/min) |
| Lager: | Boll |
| Buller: | 60 dBA |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Axial DV4114/2N Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ebm-papst 4650N fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$36,59
SKU:
4650N
ebmpapst M4Q045-DA05-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,91
SKU:
M4Q045-DA05-01
Axial 5915PC-20W-B20-S11 fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$281,65
SKU:
5915PC-20W-B20-S11
ADDA AA1281US-AW fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,53
SKU:
AA1281US-AW
Ebmpapst DV4600-492 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$47,86
SKU:
DV4600-492
Ebmpapst S4E300-AS72-45 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$171,25
SKU:
S4E300-AS72-45

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.