Axial AD0912UB-A73GL Fläkt
SKU:
AD0912UB-A73GL
ADDA AD0912UB-A73GL Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$9,09
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Axiell |
| Modell: | AD0912UB-A73GL |
| Kraft: | 4.44W |
| Spänning: | 12V |
| Storlek: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Nuvarande: | 0.39A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 3 trådar |
| Tillverkare: | ADDA |
| Varvtal (RPM): | 3500 |
| Luftflöde: | 72 CFM (2,039 m³/min) |
| Lager: | Boll |
| Serie: | AD9225 |
| Buller: | 44 dBA |
| Ram_material: | Polybutylentereftalat (PBT) |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
44 dBA |
| Luftflöde |
72 CFM (2,039 m³/min) |
| Kraft |
4.44W |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
3500 |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Axial AD0912UB-A73GL Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Ebmpapst K1G220-AB73-11 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$121,12
SKU:
K1G220-AB73-11
ADDA AA1281US-AW fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,53
SKU:
AA1281US-AW
XINRUILIAN RAH2260B1-C Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$61,85
SKU:
RAH2260B1-C
ebm-papst W2E143-AB09-01 fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$99,31
SKU:
W2E143-AB09-01
Ebmpapst S4E300-AS72-45 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$171,25
SKU:
S4E300-AS72-45
Ebmpapst DV4600-492 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$47,86
SKU:
DV4600-492

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.