ebm-papst W3G300-BV25-21 fläkt
SKU:
W3G300-BV25-21
Fläkt Tubeaxial 26VDC Rund - 330mm Dia Boll 1897,0 CFM (53,12m³/min) Rektangulärt 6-positionsanslutningsdon
Kontakta oss för bulkpris
$444,65
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | W3G300-BV25-21 |
| Buller: | – |
| Luftflöde: | 1897,0 CFM (53,12 m³/min) |
| Effekt (watt): | 380 W |
| Spänning - Nominell: | 26VDC |
| RPM: | 3940 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | Rektangulärt kontaktdon med 6 positioner |
| Tillverkare: | ebm-papst |
| Storlek / Dimension: | Rund - 330 mm dia |
| Bredd: | 76,50 mm |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | PWM-kontroll |
| Ingressskydd: | IP69K - dammtät, vattenstrålar för höga temperaturer, vattentät |
| Driftstemperatur: | -40 ~ 185°F (-40 ~ 85°C) |
| Godkännande organ: | – |
| Vikt: | 2 kg (4,4 lbs) |
| Serie: | W3G300 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 14.6A |
| Spänningsintervall: | 16 ~ 32VDC |
| Material - Ram: | Polyamid (PA), Nylon |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), Nylon |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 26VDC Rund - 330mm Dia Boll 1897,0 CFM (53,12m³/min) Rektangulärt 6-positionsanslutningsdon |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst W3G300-BV25-21 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.